• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA - VIC - RAKOVNIK

JUNIJ 2024

Danes je 11. nedelja med letom. Hvala za ofer prejšnje nedelje.

Sveti maši bosta v četrtek in petek ob 19.00.

Prihodnja je 12. nedelja med letom.

Priporočamo se za mašne namene v juniju.

Na Rakovniku:

V torek zvečer ob 19.15 je katehetski odbor.

V torek zvečer ob 19.45 vabljeni na slavilni večer Dotik Duha, pri sv. Jožefu v Ljubljani. Kot vedno bo priložnost za molitev nad posamezniki, spoved in slavljenje.

V sredo popoldne ob 16.00 je piknik za ministrante in njihove starše.

Skavti vabijo k zbiralni akciji starega papirja od sobote 22. do torka 25. junija. Kontejner bo stal na levi strani cerkve.

Od srede 26. do petka zvečer 28. junija potekajo praktične priprave na oratorij v prostorih SMC-ja in župnije. Vabljeni animatorji vsak dan dopoldne od 9.00-13.00 in popoldne od 15.00-19.00.

Hvala Klavdiji, Blažu in animatorjem za  uspešno pripravo oratorijskega gradiva na vikendu v Ankaranu.

Godovi v tem tednu: danes goduje sv. Beno, škof; v ponedeljek sv. Rajner, samotar; v torek sv. Gregor Janez Barbarigo, škof; v sredo sv. Nazarij, prvi koprski škof; v četrtek sv. Florentina, devica, opatinja; v petek sv. Alojzij Gonzaga, redovnik; v soboto sv. Janez Fisher, Tomaž More, mučenca; v nedeljo sv. Jožef Cafasso, redovnik.