• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

AVGUST 2019

O Z N A N I L A

Danes je 19. nedelja med letom, sv. maša ob 9h.

Ta teden so sv. maše v četrtek ob 9.00, petek ob 19.00 uri in v soboto ob 8. uri.

V četrtek je praznik Veliki šmaren – Vnebovzetje Device Marije sv. maša ob 9h.

Prihodnja nedelja bo 20. med letom sv. maša ob 9h.

Godovi v tem tednu: Danes goduje sv. Klara (Jasna), devica, red. ustanoviteljica; jutri sv. Ivana Šantalska, vdova, redovnica; v torek sv. Janez Berhmans, redovnik; sreda sv. Maksimilijan Kolbe, duhovnik, mučenec; četrtek sv. Tarcizij, mučenec – MARIJINO VNEBOVZETJE – veliki šmaren; petek sv. Rok, romar, spokornik; sobota sv. Evzebij, papež, mučenec – dan združitve Prekmurja z matičnim narodom; nedelja sv. Helena (Alenka), cesarica.

Otroci vzemite liturgični kartonček »Poletje z Jezusom«! V septembru nagrade!

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih so lepo potekala. Seveda se bomo morali zelo potruditi, da bi ta dolg počasi le zmanjšali. Sedaj objavljam transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj