• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

DECEMBER 2019

O Z N A N I L A

Danes je 2. adventna nedelja – Brezmadežna devica Marija sv. maša ob 9.00 uri. Po sv. maši kot vsako leto nas obišče Miklavž.

Ta teden so sv. maše v četrtek in petek ob 19.00 uri ter v soboto ob 8.00 uri.

V četrtek po maši seja ŽPS-ja.

Prihodnja nedelja bo 3. adventna nedelja sv. maša ob 9.00 uri.

Godovi v tem tednu: Danes Brezmadežno spočetje Device Marija; jutri  sv. Valerija, mučenka; v torek sv. Evlalija, devica, mučenka –Lorestka Mati Božja;  sreda  sv. Damaz I., papež;  četrtek  sv. Finian, opat, - Devica Marija iz Guadalupe; petek sv. Lucija, devica, mučenka; sobota  sv. Janez od Križa, duhovnik, cerkveni učitelj;  nedelja bl. Antonija, Krizina in druge drinske mučenke.

Veroučna šola Rakovnik:

Iskrena hvala vsem, ki ste sodelovali pri pripravi in izvedbi četrtkovega miklavževanja.

Koledniki bodo vaše domove obiskovali v četrtek, 26. decembra. Če vas v prejšnjih letih niso obiskali, se lahko prijavite na spletni strani. Otroci, mladi in odrasli vabljeni, da se pridružite kot koledniki in spremljevalci. Priprave za kolednike bodo v sredo, 11. in v sredo 18. decembra ob 19.00 v župnijski dvorani.

Marija romarica v adventu obiskuje domove, za obisk pri vas se vpišite v koledar v zakristiji.

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih so lepo potekala. Seveda se bomo morali zelo potruditi, da bi ta dolg počasi le zmanjšali. Transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj