• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

September 2018

O Z N A N I L A

Danes je 24. nedelja med letom sv.  maša ob 9.00 uri!

V tem tednu bo na Rakovniku: pri verouku sveta spoved

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19.00 in soboto ob 8.00 uri.

Za sobotno akcijo – čiščenja okolice in cerkve. Velja zahvala vsem, ki ste se je udeležili. Res bi pričakoval več! Ponovili bomo to 29. sept. Načrtujte!

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca  30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja 25. med letom; pri sv maši ob 9.00 uri. Je nedelja svetniških kandidatov, ki bo letos v Trebnjem s pričetkom ob 15h.

Godovi v tem tednu: Danes sv. Kornelij, papež in Ciprijan, škof, mučenca; jutri sv. Robert Bellarmin, škof, cerkveni učitelj; v torek sv. Jožef Kupertinski, duhovnik, redovnik ;  sreda sv. Teodor Angleški, škof; četrtek sv. Andrej Kim Tae-gon, duhovnik in drugi korejski mučenci; petek sv. Matej (Matevž), evangelist, apostol; sobota sv. Mavricij, mučenec; nedelja sv. Pij iz Pietrelcine, redovnik

V tem tednu v SMC-ju na Rakovniku začenjajo naslednje skupine:

V torek začenjamo s treningi za nogomet za osnovnošolce od 4. do 6. razreda, v sredo pa s treningi za nogomet za osnovnošolce od 1. do 3. razreda. Oba treniga sta ob 15.30. V glasilu sta bila termina objavljena ravno obratno.

V sredo ob 17.30 informativno srečanje za šiviljski tečaj.

V četrtek ob 18h začenjamo z modelarskim krožkom za osnovnošolce. Vsi, ki vas zanima izdelovanje letal ali ladij ali imate radi tehnične poizkuse lepo vabljeni.

V četrtek ob 19.30 začenjamo z mladinskim veroukom, ki bo v dveh starostnih skupinah. Mlajša skupina je za 1. in 2. letnik srednje šole. Starejša skupina mladinskega verouka pa je namenjena srednješolcem od 3. letnika naprej in študentom.

Za vikend se naše odbojkarice odpravljajo na mednarodni odbojkarski turnir v Ełk na Poljskem.

V soboto svoja srečanja začenjajo ministranti. Srečanja za ministrante pripravnike se bodo začela v oktobru.

V soboto s pevskimi vajami začenja mladinski pevski zbor. Vabljeni k udeležbi.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj