• slide1.jpg

1000 LJUBLJANA

JULIJ 2019

O Z N A N I L A

Danes je 15. nedelja med letom sv. maša ob 9h.

Ta teden ni sv. maše.

Prihodnja nedelja bo 16. med letom – Krištofova nedelja. Po sv. maši blagoslov vozil, svoj dar pa boste namenili za srečno prevožene kilometre MIVI.

Godovi v tem tednu: Danes goduje  sv. Kamil de Lellis, duhovnik, redovni ustanovitelj;  jutri  sv. Bonaventura, škof, cerkveni učitelj; v torek sv. Elvira, opatinja, - Karmelska Mati Božja;  sreda  sv. Aleš, spokornik;  četrtek sv. Friderik (Miroslav), škof; petek sv. Arsenij Veliki, puščavnik; sobota  sv. Apolinarij, škof, mučenec; nedelja  sv. Danijel (Danilo), prerok.

Otroci vzemite liturgični kartonček   »Poletje z Jezusom«! V septembru nagrade!

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih lepo potekajo. Sedaj objavljam transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki se kar dve soboti žrtvovali za čiščenje cerkve. Še posebej včeraj. Bog vam povrni vso vašo požrtvovalnost!

Na Rakovniku:

Hvala Bogu, zaključen je 2. teden oratorija; Iskrena hvala animatorjem pod vodstvom Jakoba Skubica in Tine Ključevšek za lepo izpeljan teden oratorija. Hvala tudi gospem  Anici in Barbari za pomoč v kuhinji.

V petek je ob 16h zaključna prireditev oratorija.

Z oratorijem bomo imeli izlet v Legoland, ki bo v soboto. Za izlet se lahko prijavite tudi tisti, ki ne obiskujete oratorija.

Odprte so prijave na poletne programe za otroke in mlade v SMC-ju:

Več podrobnosti v glasilu ali na spletni strani. Več informacij in prijave na spletni strani: www.rakovnik.si

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi  041 716 949 (Mirko)

Miroslav Simončič SDB

žpk. soupravitelj