• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

NOVEMBER 2019

Danes je 32. nedelja med letom sv. maša ob 9.00 uri.

Ta teden so sv. maše v četrtek, petek ob 19.00 uri in v soboto ob 8.00 uri.

Zbrane maše bomo potem čez leto darovali v naši cerkvi z imenom »za  naše rajne«.

Prihodnja nedelja bo 33. med letom sv. maša ob 9.00 uri.

Godovi v tem tednu: Danes sv. Leon Veliki, papež, cerkveni učitelj, škof; jutri  sv. Martin iz Toursa, škof; v torek sv. Jozafat Kunčevič, škof, mučenec;  sreda  sv. Stanislav Kostka, redovnik;  četrtek  sv. Nikola Tavelić, mučenec; petek sv. Albert Veliki, škof, cerkveni  učitelj; sobota  sv. Gertruda (Jerica), redovnica, devica;  nedelja  sv. Elizabeta Ogrska, redovnica – začetek tedna zaporov.

Kot vidite dela obnovitveno restavratorska na oknih so lepo potekala. Seveda se bomo morali zelo potruditi, da bi ta dolg počasi le zmanjšali.  Transakcijski račun župnije Lj. Barje; NLB TRR SI56 0205 8025 8947 262

s pripisom za »obnova oken«. Že v naprej se vam zahvaljujem za vašo dobroto in razumevanje!

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)