• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

FEBRUAR 2020

Danes je 5. nedelja med letom sv. maša ob 9.00 uri. Čestitke in zahvala našemu zboru za udeležbo na Viču ob dekanijskem srečanju pevskih zborov. Na Rakovniku ob 15.00 je srečanje mladinskih pevskih zborov vse Slovenije;

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19.00, soboto ob 8.00 uri.

Prihodnja je 6. nedelja med letom sv. maša ob 9.00 uri.

Godovi v tem tednu: Danes  sv. Apolonija (Polona), devica, mučenka;  jutri sv. Sholastika, devica, redovnica; v torek sv. Benedikt Anianski, opat – Lurška Mati božja – dan bolnikov;  sreda  sv. Evlalija, mučenka;  četrtek sv. Jordan Saški, redovnik; petek sv. Valentin (Zdravko), duhovnik, mučenec; sobota sv. Klavdij, redovni;  nedelja  sv. Julijana Koprska, mučenka.

Na Rakovniku:

Na izhodih si lahko vzamete sveže tiskano letno poročilo Salezijanskega mladinskega centra. Med zimskimi počitnicami organiziramo zimski oratorij in smučanje na Pohorju informacije in prijave so na spletni strani Rakovnik.si.

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)