• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

MAJ 2019

Danes je 6. velikonočna nedelja sv. maša ob 9h.

Ta teden bodo sv. maše četrtek in petek ob 19.00 uri in v soboto ob 8. uri.

V četrtek je praznik Gospodovega vnebohoda, sv. maša ob 19.00

Ob delavnikih, ko so sv. maše, je vedno molitev rožnega venca  30 minut pred sv. mašo. Lepo vabljeni!

Prihodnja nedelja 7. velikonočna sv. maša ob 9h.

Godovi v tem tednu: Danes goduje   sv. Filip Neri, duhovnik; jutri  bl. Alojzij Grozde, mučenec; v torek sv. German Praški, škof;  sreda  sv. Maksim Emonski, škof;  četrtek sv. Kancijan in drugi oglejski mučenci – Gospodov vnebohod; petek Obiskanje Device Marije; sobota  sv. Justin, mučenec; nedelja  sv. Erazem, škof.

Na Rakovniku:

V soboto ob 8.30 bo ČARNA MAVRICA, na katero so vabljeni vsi veroučenci in tudi mlajši. Letošnji naslov Čarne mavrice je Jezus, mi daje moč. Dogajanje bodo popestrile dejavnosti kot so čarodej, kiparjenje z motorno žago, cirkuška predstava, viteška vas in viteški dvoboj najboljše slovenske viteške skupine Red kraljevega orla, frizerski kotiček, gasilci in policaji, konji, pot preživetja ... Za obisk se prijavite pri svojih katehetih.

Prijave za poletni oratorij, počitniško varstvo, športne počitnice, počitniško košarko in Biblijaland so na spletni strani rakovnik.si.

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)