• slide1.jpg
  • slide2.jpg
DEKANIJA LJUBLJANA – VIC – RAKOVNIK

JANUAR 2020

Danes je praznik Jezusovega krsta sv. maša ob 9.00 uri.

Ta teden so sv. maša v četrtek, petek ob 19.00, soboto ob 8.00 uri.

V soboto Gimnazija Želimlje in Dom Janeza Boskavabita osnovnošolce in njihove starše na dan odprtih vrat. Predstavili bodo življenje na Gimnaziji Želimlje in v dijaškem domu. Program se začne ob 10. uri in zaključi s prireditvijo, ki se bo predvidoma končala ob 12.45. Vabljeni!

Prihodnja nedelja je 2. nedelja med letom sv. maša ob 9.00 uri.

Godovi v tem tednu: Danes  sv. Tatjana (Tanja), mučenka; jutri sv. Hilarij (Radovan), škof, cerkveni učitelj; v torek sv. Odon (Oton), prior v Jurkloštru; sreda sv. Absalom, korski škof; četrtek sv. Bernard in drugi maroški mučenci; petek sv. Anton, puščavnik, opat; sobota sv. Marjeta Ogrska, kneginja, dominikanka –začetek tedna molitve za edinost kristjanov;  nedelja  sv. Makarij Aleksandrijski, opat.

31. jan. pri sv. maši ob 19.00 uri sodelujejo pri sv. maši sodeluje skupina »citrark in kitaristk«, ki ima po maši tudi koncert!

Na Rakovniku:

V nedeljo 19. 1. bo pri večerni sv. maši sodeloval a kapela gospel zbor Bee Gesus, ki bo imel po sv. maši tudi koncert.

Prvomajsko dekanijsko romanje v Beograd in Novi sad (30.4. – 2.5. 2020).

Iskrena zahvala velja vsem, ki čutite z župnijsko cerkvijo, ki jo obnavljamo!

Župnijo soupravljam z župnijo Lj. Rakovnik.

Po sv. mašah me vedno dobite, ali pa pokličete moj GSM

mobi 041 716 949 (Mirko)